Nie masz flash playera!

Kliknij tutaj aby pobrać Macromedia Flash Player.

 


 

Ślub jak i  wesele to  jedne z najważniejszych wydarzeń w życiu każdej pary.
Osobiście dokładam wszelkich starań, aby zabawa przy muzyce pozostała w pamięci bawiących się gości na długo, a prowadzone konkursy budziły uśmiech na twarzach nawet po wielu latach. Każde przyjęcie weselne jest niepowtarzalne i wyjątkowe. Dlatego kilkakrotnie spotykam się z przyszłą młodą parą i szczegółowo ustalamy przebieg przyjęcia weselnego.  TEN dzień ma być dla Państwa szczególny, a moje dziewięcioletnie doświadczenie w prowadzeniu wszelkich imprez, wesel czy plenerów... dopełni reszty.

Muzyka na weselu:

Oferuje bogaty repertuar nagrań począwszy od lat 60-tych, 70-tych, 80-tych  po szalone lata 90-te oraz najnowsze hity z list przebojów. W mojej dyskografii znajduje się także muzyka typowo weselna, to znaczy: muzyka biesiadna, jak również disco polo. Ogrom styli muzycznych oraz tytułów utworów sprawia, że każdy z gości znajdzie sporo czasu by zaistnieć na parkiecie. Repertuar zawsze uzgadniam z Młodą Parą i dzięki temu już przed przyjęciem znam w przybliżeniu gust gości. Zawsze zdobywam utwory specjalne, które są szczególnie bliskie przyszłej Młodej Parze i chcą by w tym wyjątkowym dniu im towarzyszyły. Wszelkie dedykacje podczas przyjęcia weselnego są bezpłatne. Do dyspozycji gości jest również mikrofon bezprzewodowy w przypadku gdy sami chcą przekazać pozdrowienia czy życzenia.
Całe przyjęcie weselne grane jest z legalnych nośników, gdyż od kilku lat należę do ogólnopolskiego klubu prezenterów muzycznych.
Rodzaj oraz ilość konkursów weselnych ustalane są z młodą parą i dobierane tak, aby bawiły gości, a nie nudziły. Dodatkowo przy konkursach i zabawach rozdaje pamiątkowe gadżety.

Jeżeli mają Państwo pytania czy wątpliwości proszę o kontakt telefoniczny, chętnie odpowiem na każde z nich.
 
o mnie | oferta | galeria | księga gości | linki | kontakt